Krok 5 i 6 w Koreańskim Rytuale Piękna - nawilżanie z użyciem esencji, serum, ampułki, koncentratu, aktywatora
Wszystkie produkty, których używamy do nawilżenia skóry twarzy, szyi i dekoltu w tym kroku mają bardzo lekką konsystencję, ich zadaniem jest dokładne NAWILŻENIE naszej skóry i przygotowanie jej na kolejny etap pielęgnacji.
Read More

Krok 4 w Koreańskim Rytuale Piękna - TONIZACJA.

Posted by      Comments 0  views 135
Krok 4 w Koreańskim Rytuale Piękna - TONIZACJA.
Krok 4 w Koreańskim Rytuale Piękna to - TONIZACJA. Dlaczego, czym i w jakim celu tonizować skórę twarzy, szyi, dekoltu?
Read More
Krok pierwszy, drugi i trzeci w Koreańskim Rytuale Piękna, czyli DEMAKIJAŻ - OCZYSZCZANIE - ZŁUSZCZANIE.
Krok pierwszy, drugi i trzeci w Koreańskim Rytuale Piękna to DEMAKIJAŻ - OCZYSZCZANIE - ZŁUSZCZANIE. Ten krok musimy wykonywać codziennie. W zależności, jaki makijaż wykonaliśmy rano, zabieg ten może się troszkę różnić. Wielostopniowe OCZYSZCZANIE tak naprawdę jest najważniejsze w K- BEAUTY.
Read More
K- beauty czyli Koreański Rytuał Piękna. Poznaj 10 kroków koreańskiej pielęgnacji.
Filozofia koreańskiej pielęgnacji skupia się na zdrowiu i nawadnianiu skóry. Europejki z zazdrością patrzą na piękne, promienne twarze kobiet o azjatyckiej urodzie. K-BEAUTY wielostopniowa rutyna koreańskiej pielęgnacji skóry - cel - JAK NAJMŁODSZY WYGLĄD SKÓRY - gładka skóra! jasna cera ! zdrowy wygląd ! K-BEAUTY KOREAŃSKI RYTUAŁ PIĘKNA - składa się z 5 do 10 kroków - czynności, które wykonujemy codziennie dla przyjemności i odprężenia
Read More
Włosy - każdy marzy o pięknych, lśniących, zdrowych włosach!
By taki efekt osiągnąć nie wystarczy zdrowa dieta. Ważna jest właściwa pielęgnacja , oraz dobór produktów , których użyjemy zarówno do pielęgnacji jak i do koloryzacji - jeśli chcemy podkreślić lub zmienić kolor włosów.
Read More
  • 1
  • 2
Showing 1 to 5 of 6 (1 Pages)