Włosy

Włosy

Włosy - każdy marzy o pięknych, lśniących, zdrowych włosach!

By taki efekt osiągnąć ważna jest właściwa pielęgnacja, oraz dobór produktów, których użyjemy zarówno do pielęgnacji, stylizacji jak i do koloryzacji włosów - jeśli chcemy podkreślić lub zmienić kolor włosów.


W ofercie naszej drogerii znajdziesz cały wachlarz kolorów, od bardzo spokojnych - NUDE - po kolory bardziej wyrafinowane, ale konieczne na wieczorowe, uroczyste spotkania.

W naszej ofercie znajdziecie najlepsze produkty do mycia włosów i oczyszczania skóry głowy, sprawdzone kosmetyki do stylizacji fryzury takie jak: pianki, lakiery, mgiełki, pudry do włosów, żele do układania włosów oraz gumy, pasty i brylantyny do stylizacji fryzury. Oferujemy również farby i szampony do koloryzacji włosów. Najpopularniejsze marki w kategorii koloryzacji włosów to: Olia, Color Naturals, Casting, Herbatint, Joanna Naturia.


Te 3 zabiegi: PIELĘGNACJA, KOLORYZACJA, STYLIZACJA są wystarczające, jeśli nasze włosy i skóra głowy nie wymagają zabiegów specjalnych np. przeciwłupieżowych, do włosów mocno porowatych, z tendencja do wypadania czy przetłuszczających się.

Na powyższe problemy też mamy radę :) Polecamy wcierki przeciw wypadaniu włosów, maski do zniszczonych końcówek czy oleje do pielęgnacji włosów.

Filtry aktywne