Marki

Kosmetyki dla mężczyzn

Czasy gdy powszechna była opinia, że prawdziwy mężczyzna nie używa kosmetyków, no może poza mydłem i ewentualnie dezodorantem, dawno odeszły do lamusa.

Dziś prawdziwy mężczyzna dba nie tylko o higienę osobistą, ale również o swój wygląd i starannie pielęgnuje: twarz, włosy i ciało.

Zestawy kosmetyków dla mężczyzn

Większość Panów jest wygodna, a czasem też trudniej się im poruszać w gąszczu oferty BEAUTY - wychodzimy naprzeciw i proponujemy kosmetyki męskie w zestawach. Polecamy zestawy kosmetyków do pielęgnacji twarzy z zarostem, np. DELIA, jak również nowoczesne ekologiczne kremy np. AVA z linii Eco Men. Polecamy duży wybór kosmetyków do golenia. U nas kupisz dobrze znane kremy do golenia WARS czy LIDER, ale polecamy też nowocześniejsze rozwiązania w postaci pianek, czy żeli do golenia różnych firm.
Po goleniu polecamy nie tylko płyny, ale także balsamy i kremy, np. wspomnianej już firmy AVA czy NIVEA. Marka NIVEA jest bardzo popularna wśród mężczyzn i często przez nich wybierana. W pielęgnacji męskiej nie zapominamy o żelach pod prysznic i do kąpieli.

Jest 32 produktów.

Pokazano 1-12 z 32 pozycji

Aktywne filtry

Dla "męskiej wygody" oferujemy w naszym sklepie kosmetyki 2w1 i 3w1. Co to znaczy? Znaczy to, że kupując kosmetyk 2w1 mężczyzna może go używać do mycia zarówno włosów, jak i ciała.

Kosmetyków 3w1 mężczyzna może używać do mycia: twarzy, również z zarostem, włosów i ciała.

Mężczyznom, naszym klientom, polecamy kosmetyki komercyjne marki NIVEA, jak i kosmetyki ekologiczne firmy ONLY BIO.

W naszym sklepie posiadamy duży wybór dezodorantów i antyperspirantów z różną możliwością dozowania na ciało. Szczególnie polecamy dezodoranty i antyperspiranty: spray, atomizer, roll-on, sztyft. Panowie najchętniej kupują dezodoranty w sprayu, chociaż w ostatnim czasie powodzeniem cieszą się również rozwiązania bardziej proekologiczne, takie jak roll-on, sztyft czy atomizer.

Dla podkreślenia wyjątkowości osoby i męskości polecamy duży wybór kosmetyków zapachowych firmy JFENZI: wód toaletowych, perfumowanych i po goleniu. Firma JFENZI oferuje zapachy dla każdego mężczyzny również dla bardzo wymagającego, a co równie ważne, cena tych produktów jest bardzo przystępna.

W naszej drogerii oferujemy mężczyznom kosmetyki najwyższej jakości, polecamy kosmetyki o bezpiecznym dla zdrowia składzie. Nieustannie śledzimy zalecenia Polskiego Związku Przemysłu Kosmetycznego.

NAM MOŻESZ ZAUFAĆ !

Wykorzystujemy nasze ponad 30-letnie doświadczenie w pracy z kosmetykami, dzielimy się naszą wiedzą i chętnie pomagamy i doradzamy w wyborze najodpowiedniejszych kosmetyków pielęgnacyjnych i zapachowych dla mężczyzn. Potwierdzeniem naszej wiedzy jest nagroda: Osobowość Rynku Beauty, przyznana przez Wiadomości Kosmetyczne w 2021 roku.

Serdecznie zapraszamy:

Teresa i Magdalena.