Mężczyzna

Dla "Męskiej Wygody"

Oferujemy w naszym sklepie kosmetyki 2w1 i 3w1. Co to znaczy? Znaczy to, że kupując kosmetyk 2w1 mężczyzna może go używać do mycia zarówno włosów, jak i ciała.


Kosmetyków 3w1 mężczyzna może używać do mycia: twarzy, również z zarostem, włosów i ciała. Mężczyznom, naszym klientom, polecamy kosmetyki komercyjne marki NIVEA, jak i kosmetyki ekologiczne firmy ONLY BIO.

W naszym sklepie posiadamy duży wybór dezodorantów i antyperspirantów z różną możliwością dozowania na ciało. Szczególnie polecamy dezodoranty i antyperspiranty: spray, atomizer, roll-on, sztyft.

Panowie najchętniej kupują dezodoranty w sprayu, chociaż w ostatnim czasie powodzeniem cieszą się również rozwiązania bardziej proekologiczne, takie jak roll-on, sztyft czy atomizer.

Dla podkreślenia wyjątkowości osoby i męskości polecamy duży wybór kosmetyków zapachowych firmy JFENZI: wód toaletowych, perfumowanych i po goleniu.

Firma JFENZI oferuje zapachy dla każdego mężczyzny również dla bardzo wymagającego, a co równie ważne, cena tych produktów jest bardzo przystępna.

W naszej drogerii oferujemy mężczyznom kosmetyki najwyższej jakości, polecamy kosmetyki o bezpiecznym dla zdrowia składzie. Nieustannie śledzimy zalecenia Polskiego Związku Przemysłu Kosmetycznego.


NAM MOŻESZ ZAUFAĆ !

Wykorzystujemy nasze ponad 30-letnie doświadczenie w pracy z kosmetykami, dzielimy się naszą wiedzą i chętnie pomagamy i doradzamy w wyborze najodpowiedniejszych kosmetyków pielęgnacyjnych i zapachowych dla mężczyzn.

Potwierdzeniem naszej wiedzy jest nagroda: Osobowość Rynku Beauty, przyznana przez Wiadomości Kosmetyczne w 2021 roku.


Serdecznie zapraszamy:

Teresa i Magdalena.

Filtry aktywne