Makijaż

Makijaż​

W naszej drogerii znajdziesz też bogaty wybór lakierów do paznokci, tradycyjnych i żelowych. Szczególnie polecamy sprawdzone marki : Pierre Rene oraz absolutny HIT - Lakiery żelowe Delia . Paznokcie pomalowane tym lakierem, a manicure wykończony HYBRYD TOP UP TO 7 DAYS dają gwarancję pięknych, zadbanych paznokci przez cały tydzień. Manicure wykonasz w kilka minut - NIE MUSISZ UŻYWAĆ LAMPY UV.


NIE MA MAKIJAŻU BEZ POMADKI I KONTURÓWKI

No i pomadka - KRÓLOWA MAKIJAŻU - odpowiednio dobrany kolor dodaje pewności siebie każdej kobiecie.

W ofercie naszej drogerii znajdziesz cały wachlarz kolorów, od bardzo spokojnych - NUDE - po kolory bardziej wyrafinowane, ale konieczne na wieczorowe, uroczyste spotkania.

Każda kobieta najczęściej w swojej kosmetyczce posiada kilka pomadek - w różnych kolorach. Kolor, którego użyjesz zależy od pory dnia, Twojego samopoczucia, jak również od miejsca do którego idziesz.

Jednak najważniejsze PAMIĘTAJ O SOBIE I WŁASNYCH PREFERENCJACH. Akcesoria, które pomogą wykonać perfekcyjny makijaż to kolejna kategoria, zapraszam po informacje do zakładki AKCESORIA DO MAKIJAŻU.

Zapraszamy po kosmetyki do makijażu do naszej drogerii, a krok po kroku pomożemy skompletować kosmetyki tak, by wykonanie makijażu było łatwe i przyjemne, a Ty - byś wyglądała pięknie.

Filtry aktywne