Kategoria: Perfumy

Filtry aktywne

KAŻDE PERFUMY ZMIENIAJĄ ZAPACH.

Co musimy wiedzieć kupując perfumy?

Ano to, że PERFUMY mają zapach głowy - jest to zapach wyczuwany zaraz po użyciu, jego zadaniem jest zainteresować i zaintrygować odbiorcę. Po kilku minutach zapach się rozwinie i pokaże swoje możliwości.

Często dopiero po 10 - 15 minutach czujemy właściwy zapach i możemy zdecydować, czy to jest nasz zapach. Ostatnia faza rozwoju zapachu - tak zwana baza - jest wyczuwalna po około pół godziny od aplikacji, to jest prawdziwy zapach!


Jak kupować zapachy?

  • Po pierwsze - NIE ŚPIESZ SIĘ!

W naszej drogerii posiadamy testery do większości zapachów.

  • Po drugie - NIE WĄCHAJ KILKUNASTU ZAPACHÓW! Nasz nos wyraźnie rozróżnia 3 różne zapachy.
  • Po trzecie - TESTUJ PREFERENCYJNY ZAPACH NA WŁASNEJ SKÓRZE! Zapach może zmienić PH naszej skóry - warto o tym pamiętać.

JAK UŻYWAĆ WÓD PERFUMOWANYCH I TOALETOWYCH?

Ważne, używajmy wód perfumowanych i wód toaletowych z UMIAREM.

Pamiętajmy, że zbyt duża ilość zapachu wylana na siebie może być uciążliwa zarówno dla nas samych, jak i dla otoczenia. Ważne, by zapach był wyczuwalny dyskretnie, delikatnie. Byśmy byli, były otuleni zapachem, niekoniecznie wyczuwalnym z kilku metrów.

Dobrze jest ubierać się w zapach - perfumujemy ciało, tak zwane ciepłe miejsca: szyja, skronie, nadgarstki, kolana. Możemy też perfumować włosy, każdy ruch głową, zwłaszcza przy włosach długich, uwalnia nasz ulubiony zapach, który może oczarować niejedną osobę.

Jeśli nie lubisz zbyt intensywnych zapachów, proponujemy rozpylić perfumy w powietrzu nad sobą i pozwolić zapachowi opaść na nas. Jeśli z kolei lubisz czuć swój ulubiony zapach cały dzień, możesz kupić perfumy w dwóch pojemnościach:

  • Dużą - 100 - 200 ml, do stosowania w domu, przed wyjściem,
  • Małą - 30 - 15 ml, tzw. miniaturkę do torebki.

Zapraszamy do naszej drogerii, mamy bardzo bogaty wachlarz zapachów w różnych pojemnościach, chętnie doradzimy i pomożemy wybrać zapach jak najlepszy dla Ciebie.Polecamy zapachy firm: SHAPHIR, JFENZI, MIRACULUM

Perfumy, wody perfumowane, toaletowe, kolońskie określają naszą osobowość i mają wpływ na to jak odbiera nas otoczenie. Doskonale opisał to zjawisko Patrick Suskind w kryminale "PACHNIDŁO".