Seboradin Booster Regenerujący 50 ml

27,90 zł
Brutto

WSKAZANIA:

Codzienna pielęgnacja każdego typu włosów, szczególnie zniszczonych, wymagających rewitalizacji oraz regeneracji.

Produkt stosowany w celu zwiększenia skuteczności działania, poprawiającego kondycję włosów, stosowanego szamponu oraz maski do włosów.

Ilość

Seboradin Booster Regenerujący 50 ml

WSKAZANIA:

Codzienna pielęgnacja każdego typu włosów, szczególnie zniszczonych, wymagających rewitalizacji oraz regeneracji. Produkt stosowany w celu zwiększenia skuteczności działania, poprawiającego kondycję włosów, stosowanego szamponu oraz maski do włosów.

DZIAŁANIE I EFEKT:

Booster zawiera: kompleks aminokwasów, cenne oleje: konopny i makadamia oraz minerały: cynk, miedź oraz magnez. Produkt intensywnie regeneruje i odżywia włosy suche i zniszczone, jednocześnie je wzmacniając i nawilżając. Ma pozytywny wpływ na strukturę włosa zapobiegając jego łamliwości oraz rozdwajaniu końcówek. Przedłuża trwałość koloru włosów farbowanych. Działa ochronnie na włosy uszkodzone wskutek stylizacji i koloryzacji.

Regularnie stosowany przywraca blask włosom matowym –poprawa połysku włosów u każdej z uczestniczących w badaniu probantek.

* Regeneruje włosy – 95%**

Odżywia i chroni włosy – 95%**

*Potwierdzone badaniami aparaturowymi prowadzonymi za pomocą spektrofotometru po 4 tygodniach regularnego stosowania na 8 probantkach.

**Skuteczność działania potwierdzona w niezależnym specjalistycznym laboratorium badawczym – test samooceny po regularnym 4 tygodniowym stosowaniu produktu przez 20 probantek.

SPOSÓB UŻYCIA:

Nanieść niewielką ilość boostera na dłoń, następnie połączyć z odpowiednio dobranym szamponem lub maską do włosów. Rozprowadzić równomiernie, wmasować mieszankę w skórę głowy i włosy. Pozostawić na ok. 4 minuty, dokładnie spłukać wodą. Dla uzyskania najlepszych efektów zaleca się stosowanie przez okres min. 1 miesiąca podczas każdego mycia włosów. Seboradin REVITALIZING Booster zalecamy stosować przede wszystkim z odpowiednio dobraną do stanu włosów maską (balsamem).

5902751582222